top of page

Ofera psychoterapii online

Proszę zapoznaj się z zasadami pracy online, przemyśl się czy taka forma naszej współpracy jest dla Ciebie dostępna i poniższe zasady będą respektowane. W razie, wątpliwości, pytań proszę o e-mali lub kontakt telefoniczny.

 

Spotkania online prowadzę w godzinach 8:00 - 20:00 polskiego czasu, sesja trwa 45 minut.

 

Komunikatory:
Zoom, WhatsApp, Skype, Messenger

W celu rezerwacji pierwszego spotkania proszę o email lub kontakt telefoniczny, jeśli nie odbieram proszę o sms – oddzwonię i ustalimy termin spotkania.

Przeczytaj: 

Jak przygotować się do terapii online

 

Płatności

W przypadku pierwszego spotkania poproszę o płatność przed sesją, nie opłacenie oznaczać będzie dla mnie anulowanie przez Ciebie umówionego spotkania.

W trakcie pierwszych konsultacyjnych spotkań ustalimy szczegółowe zasady naszej współpracy w tym płatności. Formy płatności: Revolut, PayPal lub przelew. 
 

KONSULTACJA PSYCHOTERAPEUTYCZNA

Kilka spotkań podczas których klient lub para z psychoterapeutą dokonują rozpoznania zgłaszanych trudności, problemów i potrzeb, określają zakres i formę pomocy. Konsultacje mogą zakończyć się decyzją o podjęciu psychoterapii, zawierany jest kontrakt określający zasady dalszych spotkań. Konsultacje mogą również okazać formą psychoedukacji i pomóc w podjęciu decyzji o innej formie pracy nad sobą lub relacją.

PSYCHOTERAPIA INDYWIDUALNA
Spotkania raz w tygodniu, podczas których poprzez relację z psychoterapeutą klient poszerza świadomość siebie, co umożliwia rozwiązywanie osobistych oraz emocjonalnych trudności. Czas trwania psychoterapii wynika z rodzaju trudności i indywidualnych potrzeb pacjenta.

PSYCHOTERAPIA SZKOLENIOWA
Psychoterapia dla studentów szkół psychoterapii.

TERAPIA MAŁŻEŃSKA/PAR
Spotkania podczas których małżonkowie/para przy wsparciu psychoterapeuty poszerzają świadomość siebie, poprzez wyrażanie swoich uczuć i potrzeb w relacji z partnerką/partnerem. Czas trwania terapii wynika ze zgłoszonego problemu oraz potrzeb pary.​

CENNIK:

Konsultacja/psychoterapia 45 min.:  
Lublin -  300 zł

ONLINE:
Polska - 350 zł

zagranica - 100£ 120€

spotkania co tydzień 


Konsultacja/psychoterapia par 60 min: 

​Lublin - 400 zł

ONLINE:

Polska - 500 zł 

zagranica - 200£ 220€ 

spotkania co tydzień lub dwa tygodnie

Płatności

W przypadku pierwszego spotkania poproszę o płatność przed sesją, nie opłacenie oznaczać będzie dla mnie anulowanie przez Ciebie umówionego spotkania.

W trakcie pierwszych konsultacyjnych spotkań ustalimy szczegółowe zasady naszej współpracy w tym płatności.

Formy płatności: PayPal, Revolut, przelew.

W wyjątkowych sytuacjach możliwa jest mniejsza opłata - ustalana jest indywidualnie z klientem, w zależności od jego sytuacji finansowej.

 

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych


Płacąc za konsultację lub sesję, zgadzasz się na przetwarzanie danych osoby, z konta której dokonasz płatności (imię, nazwisko, adres, numer konta) w celu rozliczenia się. Oznacza to, że dane te są używane w programie księgowym i figurują w moich rozliczeniach skarbowych.

Kontaktując się ze mną, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które podasz. Mogą to być: imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, adres IP oraz historia otwieralności e-maili. Będę je wykorzystywać wyłącznie do kontaktu z tobą oraz prowadzenia dokumentacji zabezpieczonej hasłem.

bottom of page